Autoservis - HS Autosdružení
Úvodní strana | Mapa webu | Kontakt Facebook

Výměna nebo oprava autoskla


Výměny autoskel Praha


V případech, kdy je autosklo na vašem voze poškozeno natolik, že není možné (nebo finančně výhodné) řešit závadu opravou, přistupujeme ke kompletní výměně. Jedná se přitom o velmi častý problém našich klientů, který v Autoservis Praha – HS Autosdružení s.r.o. řešíme zcela standardně a máme v této oblasti značné zkušenosti. Pokud tedy máte rozbité, prasklé či jinak poškozené autosklo, neváhejte se na nás obrátit.
Samozřejmostí je v našem servisu také kompletní vyřízení pojistné události zdarma.

Oprava autoskel Praha

Pokud je to možné a závada na vašem autoskle není tak závažná, přistupujeme k opravě autoskla. U drobnějších prasklinek na skle používáme tzv. metodu scelování, což je nejlevnější varianta (oproti výměně celého autoskla), a pokud je ji možno použít, je to vždy pro majitele vozu výhoda. 

Ceník servisu autoskel

Přesnou cenu za servis autoskel na vašem voze vám sdělíme až po osobní prohlídce automobilu a rozsahu služeb, jelikož v návaznosti na tyto aspekty je cena vždy individuální.

Kde nás najdete? Náš autoservis se nachází v Praze 9, konkrétně v ulici Kolbenova, číslo popisné 499. Našimi klienty jsou především majitelé vozů ze všech možných částí Prahy, jako jsou Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 11, Modřany, Vysočany, Čakovice, Horní Počernice, Praha východ, Praha západ a tak dále. Svůj automobil nám ale samozřejmě můžete přivézt prakticky odkudkoliv.

Likvidace poj.událostí Ceská pojištovna Triglav AXA Slavia ČSOB

Více informací o vyřízení pojistných událostí
Kde nás najdete? HS Autosdružení s.r.o

Kolbenova 499
190 02 Praha 9
Tel: (+420) 720 231 385
Tel: (+420) 608 944 441
info@hsautosdruzeni.cz
více Ověřená firma
HS Autosdružení s.r.o. - Autoservis Praha 9 Vysočany - idatabaze.czAutoservisy - opravy automobilů, servis aut - idatabaze.cz
HS Autosdružení - Logo HS Autosdružení s.r.o. | Kolbenova 499 | Praha 9 | 190 02
Tel: (+420) 720 231 385 | Tel: (+420) 608 944 441
info@hsautosdruzeni.cz
Odkazy Kvalitní půjčovna užitkových vozů v Praze - Maxipůjčovna.
Created by FlexWeb